REFERANSLAR


Merhaba

Ben, Selahattin Kara.

  Müşterilerimin ihtiyacına yönelik web tasarım, görsel tasarım, video içerik üretimi ve sunum gibi önemli konularda ihtiyaç duyulabilecek tüm materyalleri en mükemmel şekilde hazırlamaya çalışırım. 


Kimlerle Çalışıyorum?

Burada, teslim ettiğim projeler yerine aktif olarak hizmet verdiğim projeleri, işletmeleri ve bağımsız girişimcileri bulabilirsiniz.

New Laila

 2017 yılından bu yana New Laila Davet ve Balo Salonları için gerekli olan Web Sitesi, Görsel ve Video Tasarımlar, Google Ads ve İşletme tanıtımları tarafımca yapılmaktadır.

Mukko

 Yeni Nesil e-ticaret sistemlerine en güzel örneklerden biri olan mukko.com.tr‘nin yönetimi, görsel tasarımları, içerik üretimi ve dijital pazarlama çalışmalarını yapıyorum.

Yeni Nesil Bant

 Doctorem International firması için bir çok pazarlama çalışması yaptım. Doctorem Bantları için web sitesinden görsel tasarımlara, video reklamlarından sosyal medya hesabına kadar bir çok çalışmamız mevcut. Detaylar için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gastro 26

Eskişehir’in ilk ve Tek Mutfak Akademisi olan Gastro 26 için web sitesi tasarımı ve yönetimi, içerik üretimi ve Google Ads reklam çalışmalarını yapmaktayım.

Karınca Grup

 Karınca Birleşik Mağazalar Grubu’nun e-ticaret platformu için gerekli olan tasarımlar, pazarlama materyalleri ve diğer işlemler tarafımca yapılmaktadır.

Medikal Bantlar

Doctorem Bantları nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır, faydaları ve fiyatı nedir detaylı bilgi bulabileceğiniz medikalbantlar.com web sitesinin düzenlemesi ve içerik üretimini yapmaktayım.


Demo veya Ön Çalışma Talep Edin

Neden Hazır Web Sitesi Kullanmalıyız?

Neye ihtiyacınız olduğunu anlıyor, yapmak istediğiniz işler konusunda sizin için neler yapacağımı iyi biliyorum.

Bir uzmana iş vermeden önce, onun daha önce neler yaptığını görmek isteriz. Bu sayede, o kişi bizim işimiz için uygun mu değil mi daha iyi anlarız.

Fakat, bir önceki yapılan iş o işi yaptıran için uygun olsa bile sizin için uygun olmayabilir. Bu da olumsuz algı oluşturabilir ve o kişiyle çalışmaktan vazgeçerek, en iyi uzmanla çalışma şansını kaybedebilirsiniz.

Size teklifim şu: Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu belirtin, ücretsiz demo veya ön çalışma isteyin, bende sizin için en uygun işi yapayım!